Q-SAT

Пишіть, спілкуйтеся, задавайте Питання. Форум присвячений
супутниковому та наземному телебаченню, системам охорони та відеонагляду


Пошук  
Сьогодні: 08.07.2020 - 17:32:35
Сторінки:  1  
Q-SAT » LionSat L01 » LionSat L01 (проблеми,побажання,програмне забезпечення)
АвторПовідомлення

Адміністратор

А
гість
  Увага !

  У цій темі обговорюємо роботу T2 ресівера LionSat L01 .

  Дякуємо за розуміння !
Повідомлення # 1 26.05.19 - 18:18

Admin

A
гість
  Увага !

  Нове програмне забезпечення для L-01

  1 - Поправлена робота YouTube
  2 - Поправлена робота IPTV та добавлені списки телеканалів
  3 - Інші дрібні виправлення

  http://q-sat.com.ua/firmware/lionsat_l01-l03.bin
Повідомлення # 2 30.05.19 - 14:50

Dakkar

D
гість
  Обновив прошивку звідси та вона виявилася тієї ж версії, що й у нещодавно купленому тюнері - TWL20180606/3-10000, тільки час створення інший. Розмір файлу теж той самий (зробив дамп прошивки). Ті ж самі й недоліки:
  - зміни в Зображення/Налаштування меню стосуються разом з меню й всього ТБ-зображення, хотілося б, щоби меню, чи-то OSD (тобто всі службові зображення поверх ТБ) налаштовувалися окремо від зображення самого телебачення; до речі, саме так має бути згідно Довідника користувача;
  - налаштування Яскравості дисплею в Зображення/Налаштування дисплею нічого ніде в зображенні не змінюють, принаймні я не знайшов що; в назві ж самого вікна помилка, написано "дісплею", в назві пункту цього розділу меню також;
  - зміни в пункту Інформація на дисплеї (там же) теж нічого ніде не змінює (може знову не знаю, де шукати). Я вважав, що це має додавати час чи номер каналу на екран разом із зображенням телебачення під час перегляду (знову ж, саме це передбачається Довідником користувача). Якщо це не так, тоді це така пропозиція - зробити таку функцію, тільки треба додати ще пункт "Вимкнути". До речі, скорочення "Вкл.", що зараз використовується в меню можна замінити на "Ув." тобто - "Увімкнено", бо те, що зараз, не послідовне й не зовсім правильне.
  - немає налаштування тривалості показу OSD, що згідно Довідника (та й взагалі логіці) має бути;
  - протилежний напрямок переміщення по каналах тоді, коли наекранний список каналів відображається й коли ні, логічним і послідовним було б, якби напрямок зміни каналів залишався той самий.
Повідомлення # 3 03.01.20 - 09:08

Dakkar

D
гість
  Ще у тому ж самому меню Зображення пару пунктів названи російською.
Повідомлення # 4 03.01.20 - 09:11

Dakkar

D
гість
  Маю також пропозиції щодо функцій програмного забезпечення:

  - пропоную зробити постійний запис відеопотоку, тобто щоби запис починався відразу з початком перегляду каналу, так щоби не натискати кілька разів на Таймшифт. Тоді без зайвих декількох натискань на пульті (що заважає комфортному перегляду, бо при цьому зображення на якісь миті зупиняється, не кажучи вже про роздратування від того, що це треба робити постійно) завжди можна повернутися в часі переглянутого, якщо щось пропустив чи не розібрав, не дочув, не зрозумів, чи вирішив записати відео вже після певного часу перегляду. Це можна зробити як єдину можливість при ввімкненні таймшифту, так і як окрему опцію в меню. Діалог підтвердження зупинки запису тоді не потрібен, та й взагалі він здається зайвим.

  - пропоную добавити ще швидкість переміщення по запису х64, а якусь - х8 чи х16 - можна прибрати для зручності, щоб скоротити натискання; взагалі - х2 здається цілком непрактичною, але вона цікава візуально, х4 мала би не дуже відрізнятися від х2, але вона чогось гірше працює (більш рваний відеоряд), ніж х8.

  - пропоную також додати на кнопки "Попередній" та "Наступний" (що поруч з кнопками "Вперед" та "Назад") функцію стрибка вперед та назад на якійсь час (хвилину чи дві) по запису таймшифту при перегляді ТБ та й навіть просто по запису (відео файла). Я так розумію, що технічно це буде все ж таки стрибок на якійсь об'єм кількості даних (кБ чи МБ), тому можна його так підібрати, щоби в SD-якості він становив десь 100-120 секунд (може навіть 180), а в HD - 40-60 сек. При цьому треба передбачити можливість довго тримати натиснуту кнопку для прискорення (тобто безперервного) переміщення по запису. А функції переходу до попереднього та наступного відеозаписів перенести на кнопки переміщення по каналах (стрілки нагору та донизу).
Повідомлення # 5 03.01.20 - 09:32
Q-SAT » LionSat L01 » LionSat L01 (проблеми,побажання,програмне забезпечення)
Сторінки:  1  

Адміністратор заборонив відповідати гостям на на повідомлення! Для реєстрації пройдіть по ссилці: зареєструватися


Powered by Q-SAT © 2.2 UTF-8