Модель: UMB-100
Наявність: Є в наявності
667.00 грн.
Без ПДВ: 667.00 грн.

UMB-100 Remote control sets.

Комплект 1-канальний: приймач + 2 брелка, 100м.

Комплект призначений для дистанційного радіоуправління всілякими електричними пристроями, як: системами охоронної сигналізації, електрозамками, приводами воріт, освітлювальними приладами і т.д.

Комплект складається з одного радіоприймача із зовнішнім живленням 12 В постійного струму і двох передавачів, виконаних у вигляді мініатюрних брелків і живляться від вбудованих батарей 12В.

Радіокомплект використовує високозахищений патентований алгоритм кодування сигналу KEELOQ ®. Кожен переданий в ефір код унікальний, в результаті чого радіосканірованія і захоплення коду не дозволяє нелегально управляти приймачем. Система забезпечує високий рівень захисту декодуючих ключів і комбінацій кодів, які програмуються, але не можуть бути лічені. Ключі можуть бути лише перевірені декодером приймача після операції програмування. Кількість передавачів, які можуть використовуватися в одному стандартному комплекті обмежена 12-ма (до 448 на замовлення). У разі втрати одного або декількох передавачів і необхідності виключення їх із системи, можлива повна очистка пам'яті і подальше навчання декодера кодами залишених передавачів.

Приймач має релейний вихід з «сухими» переключающими контактами (NO / NC). Цей вихід можна запрограмувати на спрацьовування, як тригер або до заданого часу утримання. Крім того, сигнальний вихід S (відкритий колектор, 50 мА), який в разі, якщо релейний вихід запрограмований як тригер, видає два короткочасних імпульсу при спрацьовуванні реле і один імпульс при відпуску. До цього виходу (через додаткове реле) можна підключити зовнішню сирену для звукових підтвердження реакції системи. У приймач вбудований двоколірний світлодіод, що забезпечує необхідну індикацію стану приймача і режиму програмування.

Комплекти поставляються готовими до установки, з запрограмованими кодами передавачів і встановленими батареями. Релейний вихід запрограмований на спрацьовування з утриманням на короткий час. Зміна часу утримання або режиму спрацювання реле, а також навчання декодера кодами нових передавачів вимагає програмування, описаного в інструкції.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.