Q-SAT

Пишіть, спілкуйтеся, задавайте Питання. Форум присвячений
супутниковому та наземному телебаченню


Пошук  
Сьогодні: 25.04.2024 - 10:20:13
Сторінки:  1 ... 13  14  15  16  17  
Q-SAT » Q-sat Q-149 » Q-sat Q-149 побажання,прошивки (остання прошивка оновлюється в першому повідомленні)
АвторПовідомлення

Gozik

G
гість
    Доброї ночі!
    Я прошив свій 149й тюнер і все гаразд.Youtube наразі працює без перебоїв, пошук також.
Повідомлення # 141 17.01.21 - 02:31

Acidproof

A
гість
    Чи можливо запустити через stalker або xtream на приставці ottplayer?
Повідомлення # 142 08.02.21 - 06:26

UEH3015

U
гість
    Здравствуйте! Подскажите пожалуйста. При включении в сеть Q-148 на дисплее высвечивается "ON" и всё, больше никакой реакции, на кнопки пульта и самого ресивера не реагирует. Как исправить проблему? Спасибо!
Повідомлення # 143 20.02.21 - 18:31

Hurricane

H
гість
    Доброго дня всім. Висловлю свої думки про останню версію прошивки від 10.12.2010.
    Завантажив цю прошивку в свій Q-149, щоб оживити YouTube. В результаті YouTube запрацював нормально, але виявив наступні зміни в роботі ресивера, які створюють незручності, якщо ви часто переглядаєте IPTV. Зокрема, при вимкненні ресивера в режимі перегляду IPTV, при увімкненні потім все одно вмикається Т2. Добиратися до IPTV через меню, щоб знову увімкнути його, незручно. Оскільки я дивлюся IPTV мабуть частіше, ніж Т2, для мене це важливо. Та й взагалі, на мою думку, зручно коли вмикається той же режим і той же канал, на якому вимкнув ресивер.
    Крім того, в новій прошивці чомусь не захотів синхронізуватися з часом мережі годинник. Зважаючи на це все, приніс в жертву роботу YouTube, яким користуюся рідше, та повернувся до старої прошивки, в якій коректно працює годинник і зручніше користуватись IPTV.
Повідомлення # 144 09.03.21 - 09:11

Piligrim73

P
гість
    Здраствуйте усі!
    скачав на флешку звідси останню прошивку, установив флешку в ресивер, нажав установити оновлення по usb, вказав файл прошивки, нажав окей,файл загрузився, тюнер перезагрузився, вискочило меню "оновити канали", нажав автопошук, на цьому все зупинилось, тюнер ні на що не реагуе, спроби скинути до заводських налаштувань нічого не дають. декілька разів пробував відключати від мережі, любі дії ні до чого не призводять, стоїть включений кілком і все. спроби автопошуку чи скидання до заводських марні, після підтвердження тюнер просто висить, на кнопки не реагує,ні на пульту ні на панелі.
    підскажіть,що робити?
Повідомлення # 145 10.03.21 - 13:55

nanson

N
гість

      Цитата:
      що робити?

    После прошивки нужно обязательно делать сброс. Много хвостов остаётся от старой прошивки. Обовлять нужно всегда ВСЁ. Нельзя обновлять только приложения.
    Есть режим восстановления: 3235.rcv
    Скачайте ещё раз прошивку. Переименуйте её в 3235.rcv
    Cкопируйте на флэшку.
    Выключить из розетки приставку.
    Вставить флэшку.
    Включить в розетку. Начнётся обновление. На экране и дисплее побегут цифры.
    Дождаться окончания. На экране REBOOT. На дисплее 8888
    Вынуть флэшку и перезагрузить. (Вынуть вилку из розетки и включить.)
    Обязятельно сделать сброс к заводским установкам!!!
    Флэшку форматировать FAT32 или FAT.
Повідомлення # 146 11.03.21 - 06:27

Piligrim73

P
гість
    nanson, Велике дякую, все вийшло.
    з'явився ютуб, який до цього не працював зовсім.
    ресивер в мене рік, з заводською прошивкою.
    рішив перепрошити після того, як пропало "Мегого",
    тобто при включенні фільмів стало писати "ошибка сети",
    дитя дивилось завжди мультики,а тут все пропало.
    до речі, після прошивки ютуб запрацював, а мегого ні,
    мабуть проблеми не в прошивці? з провайдером мабуть якісь недомовленості?
    ще питання: чи підійде ця прошивка до ресивера Т26? процесори однакові, пульти підходять
Повідомлення # 147 11.03.21 - 11:44

nanson

N
гість

      Цитата:
      все вийшло

      Цитата:
      все вийшло
    .
    Megogo что-то обновили у себя на сервере. Перестало работать у всех. Производители начинают обновлять прошивки. Ждите обновлений.
    Для T26 прошивка подойдёт. Поскольку народ на обе приставки ставит прошивку от World Vision T62
    Кроме процессора ещё должен стоять кварц 27 мгц рядом с ним.
Повідомлення # 148 11.03.21 - 14:35

Piligrim73

P
гість
    nanson, дякую за інфу,
    думаю, буде корисною не тільки мені
Повідомлення # 149 11.03.21 - 18:20

Piligrim73

P
гість
    nanson, спробував прошивку відQ-149 установити на Т-26, все вийшло, але рідний пульт не хоче працювати з тюнером,точніше кнопки працюють, але не відповідають своєму призначенню, хоча пульти однакові та раніше міняв їх місцями, все працювало,
    а від пульта Q149 працює нормально
    значить, буду шукати оригінальну прошивку для Т26.
    а як йому зараз зробити бекап на рідну прошивку?
Повідомлення # 150 11.03.21 - 19:29
Q-SAT » Q-sat Q-149 » Q-sat Q-149 побажання,прошивки (остання прошивка оновлюється в першому повідомленні)
Наступна тема: неработающий ютб
Сторінки:  1 ... 13  14  15  16  17  

Адміністратор заборонив відповідати гостям на на повідомлення! Для реєстрації пройдіть по ссилці: зареєструватися


Powered by Q-SAT © 2.2 UTF-8