Q-SAT

Пишіть, спілкуйтеся, задавайте Питання. Форум присвячений
супутниковому та наземному телебаченню


Пошук  
Сьогодні: 20.04.2024 - 12:44:11
Сторінки:  1 ... 4  5  6  7  8  ... 17
Q-SAT » Q-sat Q-149 » Q-sat Q-149 побажання,прошивки (остання прошивка оновлюється в першому повідомленні)
АвторПовідомлення

Kaccip

K
гість
    Доброго Дня.
    Вже декілька днів користуюсь приставкою.
    Т2 працює чудово, Ютюб добре і Мегого добре.
    Ніяк не можу зайти в пошту Gmail.
    Вводив декілька існуючих логінів, але
    кожного разу на екрані: login failure.
    Стрічка новин також не працює,
    видає: News Download Error
    IPTV ще не завантажував каналів.
    Сталкер і Екстрім - невідомі для мене
    звірі, тому не знаю чи працює.
    Кіно-Лайв - список фільмів завантажується,
    але при спробі запустити фільм, видає:
    Помилка мережі.

Повідомлення # 51 31.08.19 - 15:48

Kaccip

K
гість
    Ще виявив, що приставка не ''бачить''
    мого старенького телефону в якості
    USB накопичувача. Хоч я використовую
    цей телефон на звичайній Т2 приставці,
    і вона його відкриває.
Повідомлення # 52 31.08.19 - 15:53

Андрій

А
гість
    в новій прошивці Q148 була виявлена проблема зависання приставки намертво при пролистуванні каналів IPTV
Повідомлення # 53 01.09.19 - 00:42

Андрій

А
гість
    також проблема при нажиманні кнопки на пульті довго не зявляэться вікно Меню при перегляді IPTV, приставки трохи підвисає
Повідомлення # 54 01.09.19 - 00:45

Admin

A
гість
    Перевірив вище названі проблеми і не знайшов підтвердження на свому апараті ! Будь-ласка - відпишіться інші користувачі даного ресівера - чи у вас спостерігаються такі глюки нового програмного забезпечення.
Повідомлення # 55 01.09.19 - 16:59

Intel_Xeon

I
гість
    Здравствуйте. Обновил прошивку до последней из этой темы, ютуб что на старой, что на новой не работает. Из интернета работает только мегого

    Насколько понял то гугл меняет API, поэтому ютуб перестает работать. Может производитель покажет где и как в прошивке его менять?
Повідомлення # 56 02.09.19 - 01:25

Intel_Xeon

I
гість
    Подскажите как в прошивку добавить разрешение монитора. Оно нестандартное 1440x900. Тюнер не показывает через hdmi. Хотя на старом тюнере с этим монитором всё ок
Повідомлення # 57 02.09.19 - 14:59

Intel_Xeon

I
гість
    С ютубом разобрался) сгенерировал apikey для ютуба в Гугл девешоперс, вставил в файл, записал на флешку, импортировал через настройки - всё ок)) теперь вопрос остаётся открытым о поддержке нестандартного разрешения монитора))
Повідомлення # 58 03.09.19 - 14:35

Сергій

С
гість
    Intel_Xeon, HDMI через переходник? Если да, то работать не будет. Разрешение ставьте 720р (1080р смысла нет) и NTSC.
Повідомлення # 59 03.09.19 - 21:47

aquarius

A
гість
    нажаль з антеною "метелик" та підсилювачем swa-9001 не зміг отримати зображення без зривів, вдалося отримати якість 100%, сила сигналу 41%.
    можливо треба спробувати більш чуттєвий тюнер, або іншу антену, але немає зайвих коштів.
Повідомлення # 60 04.09.19 - 22:51
Q-SAT » Q-sat Q-149 » Q-sat Q-149 побажання,прошивки (остання прошивка оновлюється в першому повідомленні)
Наступна тема: неработающий ютб
Сторінки:  1 ... 4  5  6  7  8  ... 17

Адміністратор заборонив відповідати гостям на на повідомлення! Для реєстрації пройдіть по ссилці: зареєструватися


Powered by Q-SAT © 2.2 UTF-8