Q-SAT

Пишіть, спілкуйтеся, задавайте Питання. Форум присвячений
супутниковому та наземному телебаченню


Пошук  
Сьогодні: 26.04.2024 - 01:34:06
Сторінки:  1  2  
Q-SAT » Q-149 Plus » Q149 Plus обговорення, побажання
АвторПовідомлення

Admin

A
гість
    В цьому розділі обговорюємо роботу тюнера Q149 Plus
Повідомлення # 1 12.10.21 - 12:51

avmisar

A
гість
    Доброго всім часу. Може хто підкаже, не розібрався, як можна пересортирувати канали після сканування, в таку послідовність, як я хочу. Наприклад Інтер - 3 канал, а ICTV - 7 канал, і т. д.? Дякую.
Повідомлення # 2 24.11.21 - 18:57

Admin

A
гість

      Цитата:
      Доброго всім часу. Може хто підкаже, не розібрався, як можна пересортирувати канали після сканування, в таку послідовність, як я хочу. Наприклад Інтер - 3 канал, а ICTV - 7 канал, і т. д.? Дякую.


    В меню Програми вибираєте Редактор каналів, дальше натискаєте на пульті цифру 2. Після чого вибираєте канал кнопкою Ок і перетаскуєте кнопками вверх/вниз на позицію, яка вам підходить. Після чого натискаєте Ок. При виході з меню буде повідомлення про збереження налаштувань. Потрібно буде підтвердити збереження.
Повідомлення # 3 25.11.21 - 08:20

avmisar

A
гість
    Дякую, але то не те. Вірніше мало би бути те, але якось по інвалідному. Напиклад, ставлю канал Інтер з попереднім номером 2 на третю позицію, а канал ICTV з попереднім номером 7 на четверту позицію. Потім, показує Інтер, а я хочу ICTV, то натискаю на пульті кнопку "доверху" і включається ICTV. Ніби все вірно. А от, якщо я натискаю на пульті кнопку "4", то вмикається не ICTV а канал закріплений за номером 4. Тобто сортування тим способом, який Ви мені запропонували, веде тільки до зміни послідовності без зміни номера позиції канала в пам'яті тюнера. А то, що я питав, і те що дозволяє меню будь якого телевізора в данному тюнері, я не знайшов. А можливо така можливість для данного тюнера це вище його можливостей. Просто, привик я, що ICTV на кнопці "4", а інший певний канал на своєму місці теж. Це з тих часів, коли в мене було кабельне телебачення, і налаштування каналів відбувалося можливостями меню самого телевізора.
    Так от, питання залишилося відкритим, і можлива є спосіб рішення?
Повідомлення # 4 26.11.21 - 05:14

nanson

N
гість

      Цитата:
      Дякую, але то не те.

    Установите сортировать по названию. Отключите автонумерация по LCN.

    При поиске формируется два столбца:
    слева - порядковый номер, а справа - имя программы, к имени приставка добавляет число совпадающее с порядковым номером. Вот это число и нужно изменить.

    Переименуйте Ваши программы, так чтобы перед именем стояли нужные цифры. А затем уже отсортируйте их как Вам удобно.
    То есть чтобы ICTV включался кнопкой 4, он должен называться 04ICTV и стоять на четвёртом месте.
Повідомлення # 5 30.11.21 - 11:17

avmisar

A
гість
    nanson, дякую. Це те що я намагався зробити, але сам не допетрав.
    Ще питання: в меню включив зображення на дисплеї " номер каналу". Але в цьому режимі відображається номер каналу 1...2 сек, а потім показує якість сигналу. Як позбутися відображення якості сигналу, ну не потрібно мені ця інформація в постійному режимі, а номер каналу бажано бачити, що б не натискати кнопку "info" наприклад під час реклами.
Повідомлення # 6 01.12.21 - 09:38

nanson

N
гість

      Цитата:
      Как избавиться отображение качества сигнала,

    Раз так задумал производитель, то никак.
    Конечно можно разобрать прошивку и попытаться сделать эту часть не видимой.
    Но это сколько "возьни"!
    Такой приставки у меня нет и пощупать вживую я ничего не могу.
    Потому и посоветовать Вам к сожалению мне нечего.
Повідомлення # 7 03.12.21 - 07:16

avmisar

A
гість

      Цитата:
      Раз так задумал производитель...

    Якщо так, то звісно переробляти прошивку ніхто не буде.
    Але питання виникло від того, що в меню пропонується вибрати один з двох варіантів відображення інформації: "час" або "номер каналу". А в підсумку, піся того як в меню вибрати "номер каналу", то після секундного відображення "номера каналу"відображається "якість сигналу". Тому й питаю в надії що в меню ще десь є якийсь хитрий пунктік, який виправляє цей дефект.
Повідомлення # 8 03.12.21 - 11:06

nanson

N
гість

      Цитата:
      "время" или "номер канала"

    Всегда речь шла об информации на дисплее приставки, а не на экране телевизора.
    Он, что отображает качество на самой приставке?
Повідомлення # 9 03.12.21 - 13:01

avmisar

A
гість

      Цитата:
      Он, что отображает качество на самой приставке?

    Саме так, на цифровому індикаторі самої приставки у форматі ( як приклад ): " P85 ". І цей показник дублюється інформацією на екрані при подвійному натисканні на кнопку пульта "info" - середня строка з назвою " якість % ".
Повідомлення # 10 05.12.21 - 19:15
Q-SAT » Q-149 Plus » Q149 Plus обговорення, побажання
Q-149 Plus прошивки (обговорення роботи тюнера в іншій темі) :Попередня темаНаступна тема: Яка якість встроєного блока живлення в тюнері?
Сторінки:  1  2  

Адміністратор заборонив відповідати гостям на на повідомлення! Для реєстрації пройдіть по ссилці: зареєструватися


Powered by Q-SAT © 2.2 UTF-8