Модель: DH-HAC-HFW 1200TLP-A 0280
Наявність: Є в наявності
1230.25 грн.
Без ПДВ: 1230.25 грн.

Функції:

4 сигнали по 1 коаксіальному кабелю

Технологія HDCVI підимує одночснау передачу 4 типів сигналу: відео, аудіо, управління та харчування по коаксіальному кабелю. Двохсмугова передача даних дозволяє камері HDCVI взаємодіяти з XVR передаючи інформацію про події або управління. Так само камера підтримує технологію PoC, передача живлення по коаксіальному кабелю.

Передача на довгі відстані

Технологія HDCVI гарантує передачу в режимі реального часу на великій відстані без будь-яких втрат. Камера підтримує до 800м (1080p), 1200м (720p) передачу по коаксіальному кабелю, і 300м (1080p), 450м (720p) по UTP кабелю.
* Результати підтверджені випробуванням у режимі реального часу в лабораторії Dahua.

Простота використання

Технологія HDCVI успадкувала особливість простоти установки від традиційної аналогової системи відеоспостереження, що робить її кращою при виборі систем відеоспостереження. Система HDCVI може забезпечити плавний перехід традиційної аналогової системи без заміни існуючих кабелів. Підхід plug & play дозволяє без клопоту конфігурувати мережі відеоспостереження.

Smart ІК

У камері встановлено мікрокристалічне світлодіодне ВК-підсвічування для кращої продуктивності в малоосвітлених умовах. Технологія Smart ІК забезпечує однакову яскравість чорно-білого зображення при низькій освітленості. Особливістю такого підсвічування є регулювання інтенсивності інфрачервоних світлодіодів камери для компенсації відстані до об 'єкта, запобігає засвіченню об' єкта.

Мульти-формати

Камера підтримує кілька сучасних форматів відео: HDCVI, CVBS, AHD, TVI. Чотири формати можуть перемикатися через екранне меню або за допомогою UTC контролера PFM820. Ця особливість робить камеру сумісною з реєстраторами інших виробників.

Багатомовне меню OSD

Екранне меню призначено для налаштування зображення та функцій у камері. Екранне меню включає в себе налаштування, такі як: режим підсвічування, баланс білого, маска конфіденційності, детектор руху. Камера підтримує такі мови для OSD меню: російська, англійська, французька, німецька, іспанська, італійська, японська, корейська, і польська.

Захист

Камера захищена від потрапляння води і пилу рейтинг захисту IP67, що робить її придатною для внутрішньої або зовнішньої установки. Камера призначена для роботи при температурі навколишнього середовища, в діапазоні від -40 ° C до + 60 ° С. Камера підтримує захист від вхідної напруги - 30%, підходить для роботи в нестабільних умовах харчування. Має блискавкозахист у 4KV.

Особливості:

  • 1/2.7 "- 2 Мп CMOS
  • 25 кадрів/с при роздільній здатності 1080р
  • Перемикач виходу HD і SD
  • Фокусна відстань: 2.8 мм
  • ІК підсвічування 80 метрів, Smart IR
  • Вбудований мікрофон
  • IP67, DC 12В

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.